Новини от село Бояново:

Ако имате някакви новини свързани със село Бояново, споделете ги...

• Бояново с класическа победа, като гост на Бакаджик (Чарган)

Вот: 2.73/5 (299 Гласа)

Футболистите от Бояново записаха втора победа в третия кръг от първенството. Нашите момчета се наложиха над Чарган с 3:0. Победата обаче, не дойде толкова лесно. Двата отбора се хвърлиха здраво от първата минута, като бояновци успяха да отбележат бърз гол, който бе неправилно отменен. Последва здрава игра, докато не дойде 38-мата минута, когато Димитър Янакиев откри резултата. Така двата отбора се оттеглиха за почивка при резултат 1:0. Второто полувреме започна със силен натиск на Бояново, които искаха да решат мача възможно най-бързо. Последваха два гола на Атанас Стефанов, които оформиха крайното 3:0. Следващия кръг Бояново излиза за задължителна победа срещу Каменец.

добавил:yanev83дата: 2013-10-06 15:08:54
    Споделете тази статия:

• yanev83:(10-06-13) 3 0
    Информацията е благодарение на Атанас Стефанов, футболистите на ФК 'Бояново - 2012' и един от гломайсторите в последния мач.
    забележка: Трябва да сте влезли в профила си за да добавите коментар!