Новини от село Бояново:

Ако имате някакви новини свързани със село Бояново, споделете ги...

• ФК Бояново продължава победния си ход.

Вот: 2.79/5 (316 Гласа)

Днес се изигра среща от 17-тия кръг на "Б" окръжната футболна група между отборите на Спартак (Търнава) и ФК Бояново. Нашите момчета победиха като гост с 1:0, като по този начин се изкачиха на второто място с 34 точки. Гостуването в Търнава бе повече от тежко, а от съставът ни отсъстваха няколко основни футболисти. Въпреки това нашите момчета бяха по-добрият отбор и контролираха мача от самото начало. Голът падна през първото полувреме и бе дело на Иван Илиев. През втората част ФК Бояново продължи да търси второ попадение, като няколко ситуации се откриха пред Тошко Иванов, който обаче пропусна. С пореден силен мач в защита се отличи Иван Стоянов.
    Следващия кръг нашите момчета са домакини на Крумово, като при победа шансовете за класиране в горната група стават доста големи.

добавил:stoyanchoдата: 2014-04-19 23:28:19